معرفی شرکت​

شرکت نگارشگران جوان متون در سال ۱۳۹۶ با تکیه بر توانمندی‌های اعضای خود متشکل از دانش‌آموختگان فنی و مهندسی نظیر هوش مصنوعی، علوم پایه و همچنین علوم پزشکی فعالیت خود را در حوزه ترجمه، ویراستاری، صفحه‌آرایی و تدوین کتاب  آغاز کرد و در همان سال‌های ابتدایی موفق به چاپ چندین کتاب در زمینه‌های علوم پایه و  فنی مهندسی گشت.
همکاری با انتشارات برتر و مهم کشور از جمله همراه علم و آوند دانش و تدوین چندین جلد کتاب از انتشارت وایلی و دامیز ازجمله تلاش‌های همکاران ما در شرکت  بوده است. بهره‌گیری از مترجمان مجرب و صفحه‌آرایی و طراحی جلد چندین عنوان کتاب از دستاوردهای این شرکت است.
اکنون مفتخریم اعلام داریم پس از گذشت سه سال تعداد این کتب به عدد ۱۲ رسیده است.

چشم‌انداز ما

با توجه به روند رو به رشد استفاده از کامپیوترها و به‌طور خاص هوش مصنوعی در زندگی روزمره انسانی این شرکت بخشی از فعالیت‌های خود را به‌طور تخصصی به این حوزه اختصاص داده است. از آن جمله می‌توان به انجام پروژه‌هایی در زمینه بهینه‌سازی الگوریتم‌های شناسایی الگو و کاهش بُعد، پردازش تصویر و پردازش سیگنال در علوم پزشکی اشاره کرد. امید است این شرکت بتواند به همکاری خود با مراکز دانشگاهی و پزشکی ادامه داده و بستر مناسبی جهت اشتغال متخصصین این حوزه را فراهم آورده و به ارائه خدمات مورد نیاز جامعه بپردازد.

email: clocklearn@gmail.comtel: 09120977825-09398357379instagram: @clocklearn