سفارش تایپ لاتک (لتکس)

PyTorch سفارش فوری تایپ با فرمت لاتک

سفارش تایپ لاتک (لتکس) یکی از خدمات ما برای شما کاربران عزیز است. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان در اینجا مقدمه کوتاهی از لاتک را بیان می‌کنیم. لاتک (LaTeX) یک سیستم حروف‌چینی است که توسط دونالد کنوث در دانشگاه استنفورد برای مستنداتی که فرمول‌های ریاضی زیاد و پیچیده‌ای دارند، طراحی شد. در واقع لاتک واژه‌پردازی است که برای اجرا به بسته‌های مختلفی نیاز دارد. یکی از این بسته‌ها زی‌پرشین است که تایپ مقالات و نوشته‌های ما به زبان فارسی رو ممکن می‌کند. از LaTeX می‌توان در موارد گوناگون استفاده کرد:

  • Sencha تدوین کتاب
  • Sencha حروف‌چینی و تایپ مقالات 
  • Sencha حروف‌چینی گزارش‌ها
  • Sencha تهیه اسلاید (بیمر) و …

 ما در دوره آموزش لاتک سعی کردیم نکات و مطالب کاربردی برای شروع کار با واژه‌پرداز قدرتمند لاتک یا همون لاتکس رو آموزش بدیم. همچین شما عزیزان می‌تونید این نرم‌افزار رو از لینک زیر دانلود و مطابق آموزشی که براتون توی سایت قرار دادیم نصب کنید.

DocuSign دانلود Texlive2019

در متن‌های ریاضی، مهندسی، فیزیک و سایر متن‌هایی که حاوی فرمول‌های ریاضی فراوان و پیچیده‌ای هستند، استفاده از لاتکس توصیه می‌شود. تایپ ریاضی اغلب بسیار پیچیده و حتی گاهی غیرممکن است بتوان فرمول‌ها و عبارت‌های ریاضی پیچیده را به زیبایی حروفچینی کرد که این امر با استفاده از لاتک کاری شدنی و لذت‌بخش است.

تایپ لاتک

PyTorch سفارش تایپ لاتک (تایپ لاتکس)

انجام کلیه امور مربوط به تدوین کتاب، فرمول‌نویسی، صفحه‌آرایی مقالات، رسم شکل و جدول و ساخت اسلاید با بیمر، تایپ پایان‌نامه با فرمت لاتکس و … توسط تیم تایپ شرکت با مناسب‌ترین هزینه و کمترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. برای ثبت سفارش تایپ لاتکس کافی است، فرم ثبت سفارش تایپ را تکمیل کنید. کارشناسان ما بلافاصله سفارش را بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت. برای آگاهی از هزینه‌ها و مدت زمان تحویل سفارش می‌توانید به جدول برآورد هزینه‌ها و زمان تحویل مراجعه کنید.

جدیدترین دوره‌های ما